Periscope Kullanıcılarına Müjdeli Haber!

   Sosyal medyanın hayatımıza girdiği günden bu yana yeni yeni uygulamalar ve yeni yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Twitter’ın yayına sunduğu canlı yayın Periscope’a yeni bir özellik geldi.

   Periscope Kullanıcılarına Müjdeli Haber!

   Sosyal medya kullanıcıları dikkat

   Son zamanlar da hızla yayılan sosyal medya uygulamalarından reel hayata fazla zaman kalmaması, hayatımızdan çok şey çaldığının göstergesidir. Gerçek hayat ile sosyal medya arasında ki dengeyi kuramazsak ortaya dağılmış hayatlar çıkar. Bitmiş iletişimler, dağılmış aileler, sosyal yaşantıyı unutmuş çocuklar, kötü gelen karneler gibi birçok olumsuz dönüşü olmaktadır. En güzeli gerçek hayatımıza devam ederken boş zamanlarımızda sosyal medyayı kullanmaktadır. Yani yapmamız gereken zamanımızın çoğunu sosyal medyaya, boş vakitlerimizi gerçek hayatımıza ayırmak değildir.

   Periscope’a yeni özellik

   Canlı yayın yapma özelliği geldiğinden bu yana Facebook da harekete geçti. Artık facebook kullanıcıları da canlı yayın yapabilmektedir. Periscope’a da var olan bir özellik kullanıcılarının oldukça canını sıkıyordu. Bir videoyu izlerken ertesi gün videonun yayından otomatik olarak kalkması ve tekrar izlenememesi gelen şikayetler içerisindeydi. Artık bu kötü özellik kalkmış bulunmakta. Nasıl mı?

   #save yap bol bol izle

   Devamlı izlemek istediğiniz videoların başına #save etiketini koyduğunuzda artık o video listenize eklenecek ve bir daha siz silene kadar silinmeyecek…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.