Oyun Oynarken Ceset Bulunca Şoke Oldu

   Henüz yeni piyasaya çıkan Pokemon Go oyunu bir cesedin bulunmasına katkıda bulundu.

   Oyun Oynarken Ceset Bulunca Şoke Oldu

   Çocukluğumuzun oyunu Pokemon Go geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüş ve birçok seveni tarafından indirilince serverları çökmüştü. Daha sonra şirket tarafından gerekli bakımlar yapılmış, sorun da ortadan kalkmıştı. Oyun şu an sadece birkaç ülkede oynanabilirken diğer ülkeler tarafından da internet üzerinden Apk uygulaması olarak indirilebiliyor.

   Pokemon bulmak için çıktı gördüğü şey şoke etti

   Amerika’da 19 yaşındaki bir genç Pokemon Go oyunu oynarken Su Pokemonu bulmak için yola çıktı. Riverton şehrine geldiğinde ise Big Wind River isimli genç, nehrin etrafına gelip Pokemonu bulmak için aramaya başlar. Telefonundaki uygulama sayesinde belirtilen noktaya geldiğinde ise gördüğü şey onu şoke etti. Çünkü o bir su Pokemonu beklerken karşısında bir ceset yatıyordu.

   Durumu polise bildirdi

   Korkan genç hemen telefonuna sarılarak polis ekiplerine haber verdi. Ekipler gelip ceset hakkında inceleme yaparken ölen kişinin boğularak öldüğünü ve cinayet olmadığını belirledi. Emniyet amiri ise yaptığı açıklamada sürekli sürücülerden şikâyet geldiğini bu oyununda tadında bırakılması gerektiğini belirtti.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.