Out Of The Park Baseball 19 Çıktı

   Popüler beyzbol serisinin yeni oyunu Out of the Park Baseball 19 yayınlandı.

   Out Of The Park Baseball 19 Çıktı

   Spor stratejisi oyunu Out of the Park Baseball’un en yeni sürümü bugün çıkış yaptı. Resmi olarak MLB, MiLB ve MLBPA lisanslarına sahip olan spor simülasyonunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

   Out Of The Park Baseball 19 ile hayalinizdeki takımı yaratın

   Serinin en yeni oyunu Out of the Park Baseball 19’da bir kez daha bir menajerin rolüne bürünerek kendi beysbol takımınızı yaratabileceksiniz. Out of the Park Baseball 19’da takımınızı istediğiniz şekilde kurmak, favori 2018 MLB takımınızla yeni bir kariyer başlatmak ya da 150 yıllık beysbol tarihinde geçmişe giderek, eskilerden bir takımı çalıştırmak mümkün.

   Hatta öyle ki kendi kurgusal beysbol evreninizi dahi yaratabilir ya da diğer OOTP oyuncularına karşı online ligler üzerinden mücadele edebilirsiniz. Kısacası, Out of the Park Baseball 19 son derece geniş bir serbestlik sunuyor.

   Out of the Park Baseball 19’da oyunun 3D modu epey geliştirildi. 3D oyuncuların animasyonları da eklendi ve arayüz baştan aşağı yenilendi. Tamamen yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunan Out of the Park Baseball 19’u Steam üzerinden 29 Mart’a kadar 54.90 TL fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.