Oppo Realme 2 Pro Şirket CEO’su Tarafından Açıklandı!

   Oppo Realme 2 Pro hakkında konuşan şirketin CEO’su Madhav Sheth, cihaz hakkında önemli detaylar paylaştı.

   Oppo Realme 2 Pro Şirket CEO’su Tarafından Açıklandı!

   Oppo’nun alt markası Realme, geçtiğimiz günlerde Realme 2’yi çıkardı. Duyuruda Pro sürümünün gelişine işaret eden “Eylül’de görüşmek üzere sizi şaşırtacak bir şey daha” ifadeleri yer alıyordu. Bu ifadeler şirket CEO’sunun açıklamaları ile ilk kez netlik kazandı.

   Realme 2 Pro nasıl olacak?

   İlk video tanıtımı daha küçük bir çentik ve bir Elmas desenli arka panelin bulunmamasına işaret ediyordu. Ancak, şirketin CEO’su Madhav Sheth, telefonun görünümünü ve çipsetini ortaya koyan açıklamalarda bulundu.

   Video, Realme 2 Pro’nun bazı kamera açıları ile başlıyor. Daha sonra bir öz çekim çekilirken çekimin merkezinde stratejik olarak konumlandırıldığı görünüyor.

   Performans hakkında konuşan CEO, Realme 2 Pro’nun Snapdragon 660 yonga setini çalıştıracağını söyledi. Bu da Realme 2’ye güç veren Snapdragon 450 yonga setinden sonra büyük bir güncelleme olacak.

   Snapdragon 660 nispeten eski bir platform, ancak Oppo R15 ve Oppo R11s’in amiral gemisi modellerinde bu yonga setine yer verilmişti. 2,2 GHz’e kadar okta-çekirdekli CPU’ya sahip ve Full HD+’a kadar olan çözünürlükleri destekleyen bu yonga seti hala kullanılabilir durumda. Qualcomm ayrıca 4K video kaydı, Bluetooth 5 ve Spectra 160 ISP ile 16 MP’ye kadar çift kamera desteğini bu yonga setinde sunuyor.

   Fiyatlar ve kullanılabilirlik hakkında konuşmak için çok erken, ancak her şey 26 Eylül ve 27 Eylül’de resmi olarak duyurulacak. Bunlar, Realme 2 Pro tanıtımının tarihleri ve umarız cihaz 1 milyon satış barajını geçecektir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.