OnePlus Orta Sınıf Telefonlar İçin 2021’e Kadar Bekleyecek

   OnePlus yeni telefonları hakkında bilgi verdi. Yeni model OnePlus cihazlar için uzun süre beklemek zorunda kalacağız.

   OnePlus Orta Sınıf Telefonlar İçin 2021’e Kadar Bekleyecek

   Görünüşe göre 2015 model OnePlus X’in devam modeli olan cihazı henüz satın alamayacağız. En azından 2021’e kadar bu böyle olacak.

   OnePlus hakkında firmadan resmi açıklama geldi

   OnePlus CEO’su Pete Lau bir teknoloji sitesine açıklamalarda bulunurken, firma olarak niyetlerinin önümüzdeki 3 yıl içinde bir amiral gemisi cihaz çıkarmak olduğunu ifade etti. Aynı zamanda firma gelecekteki amiral gemisi telefonlarının yanında ikinci bir orta sınıf cihaz da çıkarmayacak. Bunu aslında geçtiğimiz sene öğrenmiştik fakat firmanın yetkili isminden ikinci bir doğrulama gelmesi önemliydi. Şu anda OnePlus yaşam döngüsü sona erene kada mevcut ürünlerini stokta tutmaya devam ediyor.

   Pete Lau ise kendilerine kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin çok önemli olduğunu söylerken, geleceğe dair planlarını açıkladı. Lau’ya göre OnePlus telefonlar zaman içinde daha ince hâle gelecek fakat tam ekran bir deneyim sunmaya devam edecek.

   OnePlus 6 modeli 16 Mayıs 2018 tarihinde satışa sunulurken, teknik özellikleriyle dikkat çeken ve oldukça beğenilen bir telefon olmuştu.

   Öyle görünüyor ki, yeni model OnePlus cihazlar için uzun süre beklemek zorunda kalacağız. Bu süre içerisinde piyasada olan OnePlus cihazlarının üretimi devam edecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.