OnePlus 6’ya OxygenOS Açık Beta 3 ile Android 9.0 Güncellemesi Geldi!

   OnePlus, açık beta programına katılan OnePlus 6 cihazlar için Açık Beta 3 güncellemesi ile Android 9.0 Pie dağıtımına başladı.

   OnePlus 6’ya OxygenOS Açık Beta 3 ile Android 9.0 Güncellemesi Geldi!

   OnePlus, açık beta programına katılan OnePlus 6 cihazları için yeni Open Beta 3 Android 9.0 Pie tabanlı yazılım güncellemesini yayınladı. Yeni yayınlanan yama, çoğunlukla hataları düzeltiyor ve genel istikrarı artırıyor, ancak birkaç başka ilginç gelişme sunulmuş durumda.

   Güncelleme notları, kullanıcıların daha iyi yüz kilidini ve parmak izi tarayıcı davranışını bekleyebileceklerini ve artık Google Asistan veya diğer üçüncü taraf yardımcı uygulamaları için destek eklediklerini belirtiyor. Aynı zamanda artık güç düğmesine 0,5 saniye basılı tutarak atanan asistanı çalıştırmanız da mümkün.

   OnePlus ayrıca yeni güncelleme ile Telgraf, Discord, IMO, Uber ve OLA’yı da ekleyerek Çift Uygulamalar desteğini de oldukça genişletti. OnePlus Switch uygulaması, diğer Android cihazlar için daha geniş destek de dahil olmak üzere bir çok yararlı iyileştirme sunuyor.

   Bazı uygulamalarla ilgili hâlâ istikrar sorunları var ve Google Pay henüz bu beta sürümü ile sağlıklı çalışmıyor. Bu durumu göz önünde bulundurarak güncelleme yapın, aksi takdirde Google Play hizmetlerini kullanamayabilirsiniz.

   OxygenOS Açık Beta 3 yenilikleri

   • Telegram, Discord, IMO, Uber, OLA Paralel uygulamalar arasına dahil edildi.
   • Google Asistan atayabilmek için güç tuşuna güncelleme geldi (yarım saniye basılı tutunca ortaya çıkan menüden Google Asistan atamak mümkün)
   • Ambient display ile ilgili probemler giderildi
   • Yüz tanıma ve parmak izi hızlandırıldı.

   OnePlus 6 cihazınızda OxygenOS Open Beta programını kullanıyorsanız, kısa süre içinde gelecek olan OTA güncellemesini bekleyebilirsiniz.

   En son sürümdeyseniz, bilinen uygulama ve sorunları Topluluk uygulaması aracılığıyla paylaşarak OxygenOS’un geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.