OnePlus 5T Çıkış Tarihi 21 Kasım 2017 Olarak Açıklandı

   OnePlus 5T 16 Kasım’da kullanıcılara sunulacak ve 21 Kasım 2017’de satış başlayacak.

   OnePlus 5T Çıkış Tarihi 21 Kasım 2017 Olarak Açıklandı

   Beklenen Android işletim sistemli akıllı telefon OnePlus 5T için geri sayım başlarken, 16 Kasım’da ilk defa ‘görücüye’ çıkacak ve bugün firmadan da ilk resmi duyuru geldi. Aynı zamanda OnePlus 5T’nin satışı da 21 Kasım 2017’de başlayacak. Yani çıkış etkinliğine katılmayanlar, telefona ilk defa bu tarihte dokunabilecek.

   OnePlus 5T etkinliğine herkes katılabilir

   Etkinliğin güzel yanı ise OnePlus’ın herkesi çağırıp, sadık topluluğunu da davet etmesi oldu. Yani ABD’nin New York – Brooklyn şehrine gidenler doğrudan çıkış etkinliğine katılıp cihazı görebilecek. Tabii gerçekten de 21 Kasım öncesinde OnePlus 5T’yi test etmek isteyenlerin resmî web sitesindeki davetiye sayfasından kayıt olması gerekiyor. Bunun için 40 dolar ücret talep edilirken, bilet satışları da 8 Kasım’da başlıyor.

   Açıkçası iPhone X, Galaxy S8, Note 8 veya LG V30 gibi diğer çerçevesiz cihazlar yerine benzer teknik donanımda ama daha ucuz bir akıllı telefon edinmek isteyenler için gayet iyi bir teklif diyebiliriz. OnePlus 5T’de söylentilere göre 6 inçlik 18:9 çerçeve oranlı uzun bir ekran yer alacak. Performansın OnePlus 5 gibi olması beklenirken, aynı zamanda son zamanlarda alışık olmadığımız şekilde 3.5mm kulaklık girişi de yer alacak.

   OnePlus 5T Türkiye’ye gelecek mi?

   Tabii hepsinden daha iyisi, bu kadar başarılı teknik özellikler olmasına rağmen OnePlus 5T’nin fiyatının ciddi miktarda artmayacağı düşünülüyor. Maalesef telefonun Türkiye’de çıkıp çıkmayacağı ise henüz meçhul.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.