OnePlus 3 Modellerine Android 8.0 Oreo Güncellemesi Geliyor

   OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak. Geçen yıl ki OnePlus modelleri de güncellemeden faydalanacak.

   OnePlus 3 Modellerine Android 8.0 Oreo Güncellemesi Geliyor

   Özellikle OnePlus 3 ya da OnePlus 3T telefonu olan fakat işletim sistemi yüzünden OnePlus 5T’ye geçmek isteyenlere iyi haber geldi. Her ne kadar OnePlus 3 serisi geçtiğimiz yıl çıksa da OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesi geliyor.

   Android 8.0 Oreo güncellemesi OnePlus’ın kendi arayüzüyle sunulacak

   Aslına bakarsanız Oreo güncellemesi OnePlus’ta OxygenOS 5.0 olarak karşımıza çıkıyor. Çin menşeli akıllı telefon üreticisi, Android işletim sistemine bazı ek özellikler ekleyerek kullanıcılarına vermeyi tercih ediyor.

   Tabii Oreo ile telefona pek çok farklı özellik daha ekleniyor. Bunların arasında en çok dikkat çekeni resim içinde resim – picture in picture modu oluyor ve aynı anda başka işlemleri yapmak kolaylaşıyor. Ayrıca otomatik doldurma, akıllı yazı seçimi ve yeni bildirimler penceresi de Android 8 Oreo ile hayatımıza girenler arasında.

   Eski donanım, yeni yazılım

   Android 8 Oreo güncellemesi OnePlus 3 serisi telefonlara yavaş yavaş gelecek. Yani elinizde bu cihazdan varsa biraz beklemeniz gerekebilir çünkü öncelik OnePlus 5 ile 5T modellerine veriliyor. Ayrıca Android Oreo, 3 serisi OnePlus telefonların alacağı son büyük güncelleme olacak. Yani firma bundan sonra OnePlus 6’ya odaklanacak.

   OnePlus, her ne kadar Türkiye’de satışa bir türlü çıkmasa da dünyanın çeşitli yerlerinde hem uygun fiyatları hem de üst düzey performansıyla oldukça tutulan bir telefon.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.