Nokia MWC İçin Çok İddialı!

   Uzun zamandan beri mobil sektörde Microsoft ile işbirliğine giden Nokia yeni modelleri ile dünya mobil kongresinde yer alacak. İşte konuyla ilgili detaylar.

   Nokia MWC İçin Çok İddialı!

   Uzun zamandan beri mobil sektörde Microsoft ile iş birliğine giden Nokia yeni modelleri ile dünya mobil kongresinde yer alacak. İşte konuyla ilgili detaylar.

   Bugüne kadar Nokia kendi bünyesinde uzun zamandan beri yeni bir model üretmezken, Microsoft ile yapılan anlaşmalar kapsamında artık Nokia kendi adıyla piyasaya giriş yapma imkânı da elde etmiş durumda.

   MWC’ye çıkarma yapacak

   Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Mobil Dünya Kongresi’nde katılması planlanan Nokia’nın burada birden fazla modelle yer alabileceği belirtildi. Bu açıdan Nokia’nın tekrar mobil sektöre geri dönüş yapması pek çok kişiyi de canlandırmış durumda. Önceki yılların efsane isimlerinden birisi olan Nokia’nın tekrar mobil sektörde eski gücüyle var olacak olması satış rakamlarını artırabilecek durumda. Bu açıdan Nokia tarafından yapılacak tanıtımların kullanıcılar tarafından beğeni toplaması kuşkusuz satış rakamlarını direk etkileyecek.

   Mart ayında görücüye çıkacak

   2017’nin Mart ayında yapılacak olan etkinlik İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek ve dünya genelinde pek çok telefon üreticisinin bu kongrede yer alması ile birlikte oldukça görkemli tanıtımlara da yer verilecek. Nokia’nın bu tanıtımı katılacak olması ve birden fazla telefon ile tanıtım etkinliğini düzenleneceğinin sızdırılması Nokia adına şimdiden heyecan yaratmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.