Nokia Duyuruları MWC 2018’de Devam Edecek

   Nokia yeni yılda çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceğe benziyor.

   Nokia Duyuruları MWC 2018’de Devam Edecek

   Görünüşe göre önümüzdeki ay düzenlenecek MWC 2018 etkinliğinde Nokia da katılımcı olacak ve önemli duyurular yapacak. İddialara göre bu fuarda Samsung Galaxy S9 ve Huawei P11 gibi akıllı telefonlar da tanıtılacak.

   CPO Sarvikas konuştu

   HMD Global liderliğinde yeniden dirilen akıllı telefon markası şu sıralar Barcelona’da düzenlenecek olan mobil teknolojiler konferansı için hızlı bir şekilde çalışıyor. Hatta Nokia CPO’su Juho Sarvikas da ‘şifreli’ bir tweet atarak şu sözleri kullandı; ‘Radyo sessizliği için özür dileriz. MWC2018 planlarıyla çok meşguldük. Lütfen çok güzel geçmesini dileyin.’

   Görüldüğü üzere bunlar dışında başka bir ayrıntı verilmedi fakat Juho Sarvikas bekleyenleri epey heyecanlandırdı. Nokia 9’un ay sonu çıkması beklenirken, MWC 2018 ile ilk defa cihazı net şekilde görebiliriz.

   Nokia çeşitliliği arttırıyor

   Nokia, HMD Global çatısı altında 2017 yılında önemli işler yapmıştı ve 2018 yılında yine düzgün cihazlar üretmeyi planlıyor. Geçen yıl hem uygun fiyatlı hem de amiral gemisi türde telefonlar çıkaran firma rakiplerine göre çok daha fazla çeşitlilik sunuyor.

   Siz Nokia’nın yeni nesil telefonlarından ne bekliyorsunuz? MWC 2018 gerçekten de Nokia için iyi geçer mi dersiniz?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.