Nokia 3.1 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

   Nokia 3.1 Türkiye satışları henüz başlamadığı için bu cihaza şimdilik sadece ithalatçı garantili olarak ulaşabilmemiz mümkün.

   Nokia 3.1 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

   Nokia 3.1, Mayıs ayında tanıtıldı ve şu anda dünya çapında kademeli olarak dağıtılmaya devam ediyor. Bugün Hindistan’ın Nokia 3.1 için ön siparişleri açma zamanı ve HMD Global, telefonun erken satışlarını artırmak ve daha rekabetçi hale getirmek için potansiyel müşterilere bazı teşvikler sunuyor.

   Nokia 3.1 hangi renklerde?

   Mavi/Bakır, Siyah/Krom ve Beyaz/Demir olmak üzere birçok farklı renk seçeneğiyle tanıtılan Nokia 3.1 her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış.

   Başlangıç fiyatı 152 dolar olan bu telefonu 21 Temmuz’dan itibaren fiziksel mağazalar veya Nokia’nın resmi ve Paytrm adını verdiği çevrimiçi mağazalardan satın alabilmek mümkün.

   Nokia 3.1 teknik özellikleri

   Nokia 3.1, 18:9 ekran formatında 5.2 inç HD+ bir ekran ve 2 GB RAM ve 16 GB Depolama alanıyla gelen bu cihazın hafızasını microSD kart yardımıyla arttırmak mümkün.

   Bu modelde işlemci olarak ise MediaTek MT6750N SoC tercih edilmiş. Buna ek olarak Nokia 3.1’de f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13MP ana kamera ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip 84,6 derecelik geniş açılı lense sahip 8MP ön kamera bulunuyor.

   Nokia 3.1 kutudan en güncel sürüm olan stok Android 8.0 ile çıkıyor. Nokia’nın uzun süre güncelleme desteği verdiği için birkaç yıl yazılım güncellemelerinden mahrum kalmayacağınızı tahmin ediyoruz.

   Nokia 3.1 Türkiye’de ne zaman alınabilir?

   Nokia 3.1 Türkiye satışları henüz başlamadığı için bu cihaza şimdilik sadece ithalatçı garantili olarak ulaşabilmemiz mümkün. Ancak kısa zamanda ülkemizde satışa çıkacağını düşünüyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.