Mr. Robot Oyun Oldu!

   Sürükleyici senaryosu ve gerçekçi sahneleriyle kısa sürede milyonlarca izleyiciye sahip olan Mr. Robot dizisinin mobil oyunu yapıldı.

   Mr. Robot Oyun Oldu!

   Günümüzdeki teknoloji ve tüm ülkelerin sistemlerine karşı elde ettiği farklı bakış açısı sayesinde toplum tarafından çok fazla eleştiri alan Mr. Robot şimdi de oyunu ile gündemin tepesine oturdu.

   USA kanalında yayınlanan ve çıkan her bölümü milyonlarca kişi tarafından seyredilen Mr. Robot dizisi şimdi de IOS ve Android platformlardan oyun olarak karşımıza çıkıyor.

   Mr. Robot oyununun en çok dikkat çekici olan yanı ise Telltale Games ilerletilmiş olması. Bu yapımcı Game of Thrones, The Walking Dead ve The Wolf dizi serilerinde onlar hatta yüzlerce ödüle sahip olmuştu. Telltale Games daha öncelerde bir kere daha aynı şekilde bir diziyi oyun olarak çıkartmıştı. Tabii ki Mr. Robot oyununun yapımı daha önce çıkarmış olduğu oyundan biraz farklı. Çünkü bu defa aksiyondan ziyade mesajlaşma ön planda tutuluyor.

   E Crop ile mesaj yoluyla başa çıkılacak

   Mr. Robot dizisinde bulunan ve hain planlar besleyen E Corp oyunda da karşımıza ana karakterlerden biri olarak çıkacak. Baş karakter olan Elliot bu oyunda mesajlaşarak şirketle diyaloğa başlıyor. Aynı zamanda Mr. Robot dizisinde rol oynayan öteki karakterlere de oyunda rastlamak olası.

   Ücretli olacak

   Apple Store‘dan da Google Play Store’dan da yayımlanan Mr. Robot oyununu indirmek ücretli. AppStore kullanıcıları indirmek için 7.99, Google Play kullanıcıları ise 8.79 ödemek zorunda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.