Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu

   Lenovo tarafından satın alınan Motorola, yeni modüler telefonu Z Play’i tanıttı.

   Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu

   Son günlerin en popüler etkinliği olan IFA 2016’dan haberler gelmeye devam ediyor. Lenovo tarafından geçen sene satın alınan Motorola, IFA 2016’da yeni akıllı telefonu Motorola Z Play’ı tanıttı. Çin merkezli teknoloji şirketi Lenovo, geçen sene Motorola’yı satın aldı. Mobil dünyada ilklere imza atan Motorola, dolayısıyla mobil dünyadaki çoğu patente sahip.

   Lenovo Motorola’nın bu alt yapısını kullanarak akıllı telefonlar geliştiriyor. Ayrıca akıllı bir hamle yapan Lenovo, Motorola’yı bünyesine katmayarak rakip şirket görünümünde varlığını korumaya devam ediyor. Böylece birçok pazara iki marka halinde girebilecek olan Lenovo, mobil piyasadaki yerini sağlamlaştıracağa benziyor.

   Moto Z Play

   IFA 2016’da tanıtılan Moto Z Play, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hafif ve ince tasarımının yanında alüminyum kasasıyla oldukça kuvvetli bir duruş sergiliyor. Ayrıca 50 saate varan batarya ömrü ile hayranlarını etkiliyor. Bununla da kalmayıp, TurboPower özelliği sayesinde 15 dakikalık bir şarj ile 9 saat şarj edilmeden çalışabiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.