Moto Z ve Moto G4’e Nougat Geliyor!

   Motorola’nın yeni modellerinden olan Motorola Moto Z ve Moto G4 modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesinin geleceği açıklandı.

   Moto Z ve Moto G4’e Nougat Geliyor!

   Moto Z ve Moto G4’e Nougat geliyor

   Google tarafından resmen kullanıma sunulan Android 7.0 Nougat işletim sisteminin hangi telefonlara geleceği uzun zamandan beri merak ediliyordu. Bu konuda pek çok marka tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte durum netlik kazandırırken özellikle Motorola tarafından yapılan son açıklamalarda bu konudaki soru işaretleri giderildi.

   Moto Z ve Moto G4 ne zaman güncellenecek?

   Motorola Moto Z ve Moto G4 için yapılan açıklamalarda 2016 yılının son çeyreği itibariyle güncellemelerini telefonlara geleceği belirtildi. Tam olarak net bir tarih verilmese de önümüzdeki aylarda güncellemenin kullanıcılara sunulması mümkün görünüyor. Fakat yapılan bu açıklamalar her ne kadar olumlu karşılanmış olsa da 3 ay gibi oldukça uzun bir süreci kapsaması ve net bir tarih aralığın verilmemesi belirsiz bir bekleyiş yaratıyor.

   Yapılan açıklamalarda 90 gün içerisinde mutlaka güncellemenin geleceği kesin bir dille açıklandığında dolayı kullanıcılar 2017 yılına Android 7.0 işletim sistemi ile birlikte giriş yapabilecek.

   Güncelleme alacak diğer modeller neler?

   Motorola Moto Z ve Moto G4 Android güncellemesini alacak telefonlardan sadece bir kısmı. Bugüne kadar gelen bilgiler doğrultusunda 2 telefon modelinin yeni sıra Moto Z, Moto Z Droid, Moto Z Force, Moto Z Force Droid, Moto Z Play, Moto Z Play Droid, Moto G4, Moto G4 Plus ve Moto G4 Play modelleri de güncelleme alabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.