Moto Z Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

   Motorola tarafından üretimi gerçekleştirilen yeni Moto Z modelinin Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı artık kesinlik kazandı.

   Moto Z Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

   Moto Z olarak adlandırılan yeni modeli ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanan Motorola, bu modeliyle Türkiye pazarında da şansını deneyecek. Konuyla ilgili elde edilen bilgiler de Moto Z modelinin Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı net bir şekilde açıklandığı gibi önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacak olan bu model ile birlikte Motorola Türkiye’de yeniden kullanıcılar ile bir araya gelme şansı elde edecek.

   Moto Z çıkış tarihi ne?

   Yapılan resmî açıklamalara göre telefon kasım ayı içerisinde satış raflarındaki yerini alacak. Bu bakımdan yeni telefon modelini bekleyen kişilerin Kasım ayı itibariyle Motorola’nın yeni amiral gemisine sahip olması mümkün olacak. Bu açıdan bakıldığında uzun zamandan beri Türkiye piyasasında yer almayan Motorola, çok önemli ve yüksek donanımlara sahip telefon modeli ile birlikte yeniden sektöre giriş yapmış olacak.

   Moto Z özellikleri neler?

   Türkiye çıkış tarihi açıklanan telefon için en çok merak edilen diğer özellikler ise telefonda yer alacak teknik donanımlar. Bu konuda tüm detaylar öğrenildiğinden dolayı kullanıcılar Moto Z’de şu donanımlara sahip olacak;

   Snapdragon 820 işlemci

   4 GB RAM

   5.5 inç Quad HD ekran

   32 / 64 GB depolama alanı

   13 MP arka kamera

   5 MP ön kamera

   2600 mAh batarya

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.