Moto G4 Plus Türkiye’de Satışta

   Motorola’nın yeni amiral gemisi Moto G4 Plus Türkiye’de satışa çıktı.

   Moto G4 Plus Türkiye’de Satışta

   Uzun zamandan beri Türkiye piyasasında yer almayan MotorolaLenovo satışı sonrasında yeniden Türkiye pazarına girdi. Alınan bu karar ile birlikte ilk model de raflardaki yerini alırken, yapılan açıklamalarda Moto G4 Plus modelinin Türkiye’de de artık satın alınabileceği belirtildi.

   Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan birisi olmasına karşın alınan karar ile birlikte pazardan çekilen Motorola, sonrasında yaşadığı krizler nedeniyle satışa çıkarılmıştı. Şu anda Lenovo tarafından tüm hakları satın alınan ve üretiminden yönetimine tüm faaliyetleri tamamen Lenovo tarafından yürütülen Motorla, Moto G4 Plus amiral gemisi ile pazarda yerini almış durumda. Yapılan tanıtımlarda farklı ülke pazarlarına da giriş yapılacağı açıklanırken, Moto G4 Plus aynı zamanda Motorola’nın yeniden piyasaya dönüş yaptığı bir model oldu.

   Moto G4 Plus teknik özellikleri neler?

   Moto G4 Plus ile Türkiye’ye giriş yapan Motorola, telefonda üstelik yüksek özellikleri de sunuyor yapılan açıklamalarda telefonun Snapdragon 617 ve 2 GB RAM ile desteklendiği belirtilirken, 16 GB depolama alanı ile birlikte telefon donatılmış durumda. Kamera noktasında 16 MP’lik arka kamerası ile gayet iyi bir performans elde edilirken, ön kamerada 5 MP’lik bir donanım tercih edilmiş durumda.

   Moto G4 Plus ne kadar?

   Moto G4 Plus için yapılan açıklamalarda etiket fiyatı da paylaşılırken, telefonun 1299 TL olduğu belirtildi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.