Messenger’da Kendi Kendisini Silebilen SMS Dönemi

   Dünya devi Facebook’un bir diğer uygulaması olan Messenger kendisini geliştirmeye devam ediyor.

   Messenger’da Kendi Kendisini Silebilen SMS Dönemi

   Facebook şirketine ait Messenger uygulaması her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sürekli yeni güncelleştirmeler gelen uygulama kullanıcılarını mest etme konusunda hep ileri adım atıyor.

   Son olarak ise uygulamaya ekleneceği iddia edilen kendisini silebilen mesajlar özelliği ekleneceği belirtiliyor. Yazdığınız mesajı sizin belirlediğiniz bir süre sonra silebilme imkânı sağlanacak.

   Kendisini silebilen mesajlar özelliği

   Son dönemlerde Facebook firması gizliliğe önem vermeye devam ediyor. WhatsApp’ta da uçtan uca şifreleme özelliğini ekleyen şirket, Messenger uygulaması ile de sohbetin gizliliğini ön plana çıkarıyor.

   Daha öncede uygulamasına oyunlar eklemiş ve kullanıcıların eğlenceli vakit geçirmesi hedeflenmişti. Dünya devi şirket 3 uygulaması ile de önemli düzeyde kullanıcı kitlesine sahip bulunuyor.

   Uygulamalarına ise sürekli güncellemeler getiriliyor ve kendisini yeniliyor. Bu güncellemelerin ilk olarak İOS’ta görülmesi bekleniyor.

   Ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

   Messenger’ın gizli sohbet özelliği üzerinde de çalışmalar yaptığı iddia ediliyor. Sohbetlerin ardından SMS’lerin silinmesi planlanıyor. Kullanıcılar ise bu özellikten memnun bir şekilde görünüyor.

   Merakla beklenen özellik için Android kullanıcıları yine daha uzun süre beklemek zorunda kalacaklar.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.