Messenger’a Snapchat Hikâyeler Özelliği Geliyor

   Facebook Messenger için yeni bir geliştirmenin yapılacak belirtilirken bu geliştirme ile birlikte uygulamaya hikâyeler özelliği getirilecek.

   Messenger’a Snapchat Hikâyeler Özelliği Geliyor

   Özellikle Snapchat ile tanıştığımız ve ardından Instagram gibi pek çok sosyal uygulamalarda kullanılmaya başlanan hikayeler uygulaması yeni güncelleme ile birlikte Facebook Messenger için de sunulacak.

   Uygulama geliştiriliyor

   Facebook Messenger için geliştirilecek olan hikayeler özelliğinin Facebook Messenger’a gelecek yeni güncellemeyle birlikte tüm kullanıcıların bu özellikten yararlanma imkânı elde edebilecek. Şu anda Beta versiyonlarında denenmesi yapılan bu özelliğin kullanıcılar tarafından ilgi görmesi beklenirken gün içerisinde kullanıcıların birbiriyle video ve fotoğraf paylaşabilmesi de mümkün olacak. Bu bakımdan Facebook Messenger’ın sosyal özelliklerini alması kullanım oranlarını ve sürelerini de arttıracak bir hamle olarak yorumlandı.

   Facebook Messenger sevilecek mi?

   Facebook Messenger için böyle bir özelliğin geliştirilmesi pek çok kullanıcı tarafından eleştirilmiş olsa da Facebook son dönemlerde pek çok farklı sosyal medyanın en önemli özelliklerine kendi sosyal ağlarında kullanarak kullanıcıların bu konuda destek almasını sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında Facebook Messenger için geliştirilecek hikâye özelliği de bu stratejinin bir sonucu olarak ortaya çıkmış durumda. Kullanıcılar tarafından yapılacak olan güncellemeler ile birlikte yeni özelliğin alınabileceği belirtilirken şu anda güncellemenin her zaman sunulacağı ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. Bu bakımdan konuyla ilgili Facebook’un yeni bir duyuru daha yapması ve güncelleme ile ilgili tarihi bilgileri paylaşması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.