MechWarrior 5: Mercenaries Ne Zaman Çıkacak?

   Beklenen MechWarrior 5 Mercenaries oyunu için bir erteleme daha geldi!

   MechWarrior 5: Mercenaries Ne Zaman Çıkacak?

   Russ Bullock tarafından kurulan Piranha Games 2017 yılındaki MechCon etkinliğinde yeni yapımları MechWarrior 5: Mercenaries’in duyurusunu yapmış ve oyunun 2018 Aralık ayında çıkacağını belirtmişti. Buna rağmen bugün talihsiz haberler geldi ve oyunun 2019 yılına ertelendiği açıklandı.

   Yine MechCon’da ortaya çıkacak

   Piranha Games yönetim kurulu başkanı Arman Nouri bugün yaptığı açıklamayla MechWarrior 5: Mercenaries’in 2019 yılına ertelendiğini duyurdu. Ayrıca şu an için oyunun tam olarak hangi tarihte çıkacağı da meçhul. MechCon 2018 etkinliğinde ise MechWarrior 5: Mercenaries için çıkış tarihi verilmesi ümit ediliyor. Bu etkinlik de yine her sene olduğu gibi Aralık ayında düzenlenecek.

   Geliştirici ekibe göre MechWarrior 5: Mercenaries, 2002 yılından bu yana yapılmış ilk tek kişilik MechWarrior oyunu olacak. Bu yüzden de geliştirici ekip en iyi deneyimi sağlamak için biraz daha zamana ihtiyaç duydu. Piranha Games aynı zamanda oynanabilir bir demonun MechCon 2018’de yer alacağını da doğruladı.

   Single player modunun yanı sıra MechWarrior 5: Mercenaries’de kariyer tabanlı bir Mercenary modu da yer alacak ve oyuncunun seçimleriyle ilerleyecek. Unreal Engine 4 ile geliştirilen yapımda 4 kişilik co-op modu da desteklenecek.

   Açıkçası uzun süredir iyi bir Mech robot temalı oyun göremiyorduk. Bakalım MechWarrior 5: Mercenaries bu açlığımızı kapatabilecek mi?

   YORUMLAR
   1. Ceycey dedi ki:

    Mercenaries beklediğim bir oyundu bu kötü olmuş 🙁