Mafia III Sistem Gereksinimleri Resmiyete Kavuştu!

   Bu yılın sarsacak oyunları listesinde yer alan isim Mafia III, türlü söylentilere maruz kalmıştı. Fakat yapımcı, daha düşük sistemlerle oynanabileceğini duyurdu.

   Mafia III Sistem Gereksinimleri Resmiyete Kavuştu!

   2016 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan Mafia III, aksiyon oyunlarına ilgi duyan oyuncular tarafından merakla beklenmeye devam ediyor. Sistem gereksinimleri konusunda gizemini koruyan oyun, artık resmi olarak gereksinimlerini duyurdu. Birçok söylenti, deyim yerindeyse oyunun uçuk makinelerle oynanabileceği yönündeydi.

   Gereksinimler neler?

   Yapımcı 4K Games, bu söylentilerin sadece söylentiden ibaret olduğunu ve oyunun ortalama bir bilgisayarla da oynanabileceğine işaret etti. Peki ortalama bilgisayardan kastedilen neydi? 4 GB ve üstü Ram, Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz / AMD Athlon II X3 455 ve üstü işlemci. Ayrıca Windows XP / Vista (SP2) / 7 ve üzeri işletim sistemlerini destekleyen oyun için gereken sabit disk ise 35.00 GB.

   Niye bu kadar düşük?

   Gayet mantıklı gereksinimler gibi görünse de oyunun beklenen kaliteyi karşılayamama riskinin de işaretçisi olabilir. Durum böyleyken oyunun tanıtım videolarını bekleyip, olacakları hep birlikte göreceğiz…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.