MacOS Sierra Nedir? Özellikleri Nelerdir?

   MacOS Sierra nedir? Özellikleri nelerdir?

   MacOS Sierra Nedir? Özellikleri Nelerdir?

   MacOS SierraApple’ın Mac bilgisayarlar için geliştirdiği son işletim sistemidir. MacOS’nin özellikleri ve hangi Mac’lere geleceği ve daha birçok detayı haberimizde bulabilirsiniz.

   MacOS Sierra özellikleri

   MacOS Sierra’nın en büyük getirisi Aple’ın cihazları arasındaki uyumluluğu en üst düzeye çıkarması. Macbook’unuza yükleyeceğiniz MacOS Sierra işletim sistemi sayesinde Macbook, iPhone ve iPad’inizi büyük bir uyumluluk içinde kullanabilirsiniz. Yeni işletim sisteminin bir diğer yeni özelliği ise Siri’yi çalıştırabiliyor olması. MacOS Sierra işletim sistemini yükleyen Macbook’larda artık Siri kullanılabilecek.

   Siri’nin iPhone’lardan sonra Macbook’lara da gelmesi kullanıcıları çok sevindirdi. Çünkü Siri’ye Macbook kullanırken daha çok ihtiyaçlarının olduğunu düşünen Apple kullanıcıları, Siri sayesinde birçok işi aynı anda yapıp işlerini daha kısa sürede bitirebilecekler. Örneğin, kullanıcı internette dolaşırken başka bir işlemi veya dosya bulma işlemini Siri’ye sadece söylemesi yeterli. Siri onun için söylenen işlemi yapacaktır.

   Merakla beklenen MacOS Sierra, 20 Eylül 2016 tarihinde kullanıcılarıyla buluşacak.

   MacOS Sierra, 2010 yılından sonra çıkan bütün Macbook ve iMac bilgisayarlarla uyumlu olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.