Macbook Serisi Güncellenecek

   Apple, 29 Ağustos’ta, bu seneki lansmanını 7 Eylül’de yapacağını belirtti. Bu lansmanda, gelen bilgilere göre, tanıtacağı tek yeni ürün iPhone 7 olmayacak.

   Macbook Serisi Güncellenecek

   Apple, bu yılki lansmanını 7 Eylül’de düzenleyecek. Apple’ın düzenleyeceği bu lansman ve lansmanda tanıtılacak ürünler hakkında birçok söylenti var.

   Apple, yeni akıllı saati Apple Watch 2’yi de tanıtacak

   Apple’dan sızdırıldığı söylenen haberlere göre, Apple 7 Eylül’deki lansmanda yeni iPhone modeliyle birlikte yeni akıllı saati Apple Watch 2’yi de tanıtacak.

   Hatta Apple’dan gelen bazı haberler, Apple’ın yeni iPhone modelinin adının iPhone 7 değil iPhone 6SE olacağı yönündeydi. Daha bu haberlerin doğruluğu hakkında net bir bilgiye sahip olamadan Apple’ın bu yılki lansmanında tanıtacağı ürünler hakkında bir haber daha geldi. Yeni gelen bu habere göre, Apple 7 Eylül’deki lansmanında iMac masaüstü, Macbook Air ve Macbook Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıtabilir.

   7 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağı söylenen Macbook’lar, Kasım ayında düzenlenecek olan etkinlikte de tanıtılabilir. Fakat son gelen bilgiler, Macbook’ların 7 Eylül’de tanıtılacağı yönünde.

   Gelen bilgilerden hangilerinin doğru çıkacağını öğrenmek için 7 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor. Hep birlikte göreceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.