LG V30 Teknoloji Tutkunlarıyla Buluştu

   1.9 GHz hızında ve 8 çekirdekli işletim sistemine sahip olan LG V30 teknoloji alanında yapılan mühendislik harikaları arasında yer almayı başardı.

   LG V30 Teknoloji Tutkunlarıyla Buluştu

   Teknoloji alanında bir dünya devi olarak görülen LG, bu alanda yaptığı çalışmalarla kullanıcılarına üstün hizmetler vermektedir. Son yılarda telefonlar üzerine çalışan firma, yeni çıkarttığı mühendislik harikasını telefon severlerle buluşturdu.

   Son olarak firma tarafından üretilen ve görseli merakla beklenen ürün LG V30, tüm açılarıyla tanıtıldı.

   Tanıtımlarda ürüne gösterilen merak ve ilgi büyük oldu. Ürün gerek tasarımı gerekse teknik özellikleri açısından üst düzey kalitede olmakla birlikte, işlemci ve depolama anlamında da yok artık dedirtti.

   LG V30 özellikleri

   Ürünün tasarımında yer alan minimum kalınlıktaki çerçeve detayı takipçilerin en çok ilgisini çeken özelliklerden oldu.

   Bunun dışında cihazda OLED FullVision ekran özelliği de yer almaktadır. Daha önce plazma ve LED televizyonlarda kullanılan bu sistem artık mühendislik çalışmalarıyla LG V30’a taşındı.

   Aynı zamanda 6 inçlik ekranıyla kullanıcılarına ulaşan ürün, netlik ve görsellik açısından da en dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır

   Rakiplerine oranla büyük fark yaratan ürün aynı zamanda 2880×1440 piksel kamerasıyla da görüntülerde orijinal kamera kalitesini yakalamayı başardı. Bu özelliğiyle büyük ilgi gören ürün takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

   Bu sayede ürün tanıtımında LG severlerden ve takipçilerden olumlu dönüşler alındı.

   Ürün içerisinde en çok merak edilen özelliklerden olan işletim hızı da LG tutkunlarıyla paylaşıldı.

   1.9 GHz hızında ve 8 çekirdekli işletim sistemine sahip olan LG V30 teknoloji alanında yapılan mühendislik harikaları arasında yer almayı başardı.

   Bununla birlikte suya dayanıklılık, depolama alanı seçenekleri ve Android 7.0.1 sürümü bulunduran ürün kısa zamanda tutkunlarıyla buluşmayı amaçlıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.