LG V20 Tanıtıldı

   İlk Android 7.0 işletim sistemine sahip ve çift ekran – çift kamera özellikleriyle dikkat çeken LG V20 tanıtıldı. İşte detaylar…

   LG V20 Tanıtıldı

   LG’nin piyasaya süreceği yeni akıllı telefon V20 merakla bekleniyordu. Sonunda dehşet özelliklere ve Android 7.0 işletim sistemine sahip yepyeni akıllı telefon LG V20 tanıtıldı. LG ilk olarak V10 modeliyle çift ekran ve çift kamera özelliklerini tanıtmıştı. Bugün resmi olarak tanıttığı V20 modeli ile de daha gelişmiş bir çift ekran çift kamera özelliğiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

   Tanıtılmasıyla birlikte ilgi odağı haline gelen LG’nin yeni akıllı telefonu V20’nin özellikleri herkes tarafından merak ediliyor. LG V20’nin özelliklerini sizler için araştırdık.

   LG V20’nin özellikleri

   LG V20, özellikleri ve tasarımıyla, akıllı telefon piyasasındaki rakiplerini baya zorlayacağa benziyor. V10 modelinden sonra V20 modelinde de çift ekran – çift kamera özelliğini kullanan LG, bunların yanında getirdiği birçok yeni özellikle kullanıcılarını büyülemeye hazırlanıyor.

   LG V20’nin ana ekranı 2K çözünürlüklü ve 5.7 inch. İkinci ekranı ise 2.1 inch boyuta ve 160×1040 piksellik çözünürlüğe sahip.

   LG V20’nin işlemcisi Snapdragon 820, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesine sahip.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.