LG V20 ilk AWS-3 LTE Destekli Model Olacak

   LG tarafından özel olarak çalışmaları sürdürülen LG V20 modeli pek çok konuda ilkleri yaşatacak.

   LG V20 ilk AWS-3 LTE Destekli Model Olacak

   LG mobil sektörde G5’in ardından daha iddialı bir model için hazırlıklarını sürdürürken, markanın yeni amiral gemisi ve umudu LG V20 olacak. LG V20 ile ilgili bugüne kadar pek çok bilgi gelirken, yapılan son paylaşımlarda telefonda yer alacak bir ilk açıklandı.

   Android 7.0 gelecek!

   LG V20 için en önemli özelliklerden birisi Android güncellemesi olacak. Kutudan Android 7.0 ile çıkacak telefon modeli, böylece işletim sistemi konusunda kişilere son teknolojiyi ve özellikleri sunacak. Fakat telefon ile ilgili ilk işletim sisteminde yaşanmayacak. Telefonda ilk olma özelliğini taşıyan detay, 32-bit Quad DAC içeren olarak adlandırılan yeni teknoloji.

   Bu özelliğe sahip telefon henüz üretilmezken, LG bu alanda bir ilki gerçekleştirecek. Kuşkusuz bu durum telefon satışlarına da önemli bir katkı sağlayacak. Bu özelliğin ilk olarak ABD, Kanada ve Güney Kore’de kullanılması beklenirken, LG V20 pek çok açıdan dikkat çekici özellikleri ile piyasaya sunulacak.

   LG V20 teknik özellikleri neler?

   LG V20 için elde edilen diğer bilgilere göre telefonda yer alacak özellikler şöyle;

   5.7 inç Quad HD ekran

   2.1 inç ikincil ekran

   4 GB RAM

   32GB / 64GB depolama alanı seçenekleri

   Adreno 530 grafik işlemci

   Qualcomm Snapdragon 820 işlemci

   16MP + 8MP çift arka

   5 MP ön kamera

   Üstün özellikleri ve ek donanımları ile başarılı bir cihaz olan V20’nin ne kadar başarılı olacağını da satış sonrasındaki rakamlarda görebileceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.