LG V20 60 Bin Testten Geçmiş!

   Samsung Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan patlama olaylarına pek çok marka için de iyi bir ders oldu. İşte konuyla ilgili yaşanan son gelişmeler.

   LG V20 60 Bin Testten Geçmiş!

   Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note 7 modellerinde patlama olaylarının yaşanması ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştu. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Samsung tarafından her ne kadar gerekli önlemlerin alındığı belirtilmiş olsa da yaşanan son olayların ardından kullanıcıların büyük bir bölümünün dava açma hazırlığında olduğu öğrenildi. Yaşanan bu durum kuşkusuz sorunun önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini gösteriyor ve bu açıdan Samsung’un daha çok başın ağrıyacak. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda ise bu durumun pek çok marka için de iyi bir ders olduğu görüldü.

   LG’den test kombosu

   LG tarafından yapılan açıklamalarda LG v20 modelleri için piyasaya sunulmadan önce 61 aşağı güvenlik tersinin yapıldığı ve bu testlerin ardından telefonun piyasaya sunulmasına karar verildiği belirtildi. Bu bakımdan kullanıcılar tarafından yapılacak kullanımlarda herhangi bir sorun yaşanmaması adına oldukça sıkı bir güvenlik önlemi de almış durumda.

   LG V20 geliyor

   Telefonlarda küçük bir sorunun dahi yer almasını istemeyen LG, bu konuda üretim sürecinde iyi bir çalışma sergilerken telefonlarda herhangi bir probleminin olmaması adına da test aşamasında yoğun bir çalışma yapmış. Konu ile ilgili bilgilerin gündeme gelmesinin ardından ve LG’nin özellikleri bu kadar yoğun bir şekilde testi işlemi yapması kullanıcıların da ilgisini çekmiş durumda. Bu bakımdan yapılan testler dahi telefonun güvenli bir şekilde piyasaya sunulacağını gösterirken Türkiye pazarında satışa çıkacak olan modelin nasıl bir başarı göstereceği merak ediliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.