LG G6 Nasıl Gelecek?

   LG, G5 modeli ile modüler bir telefon modelini piyasaya sunarken yeni versiyonda modüler konseptin tercih edilmeyeceği belirtildi.

   LG G6 Nasıl Gelecek?

   LG geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtımını gerçekleştirdi LG G5 modeli ile oldukça ilgi çekmeyi amaçlasa da piyasaya giriş yapan telefon için kullanıcıların ilgisi beklentilerin oldukça altında kaldı. Farklı bir telefon konsepti yaratan LG, kişilerin ihtiyaçlarına göre modüler bir yapısı sayesinde farklı geliştirmeleri imkân sağlamayı amaçlamıştı. LG G5 tüm bu farklılıklara piyasadan beklediği ilgiyi göremedi.

   LG’nin mobilde gücü azalıyor!

   Bu ilginin görünmemesi ise markanın sektörde zorlu bir sürece girmesine neden oldu. Firma yeni geliştireceği telefon modelinde LG G5’de yaptığı hataları tekrarlamak istemezken özellikle piyasaya sunulacak yeni telefonun modüler yapıda olmayacağı belirtildi. Bu bakımdan LG G6 hakkında şimdiden önemli ipuçları paylaşılırken telefon için farklı özelliklerin geliştirilmesi ve modüler yapı dışında farklı özelliklerini ön plana çıkarılmaya çalışılacağı belirtildi.

   Neler yeni?

   Paylaşılan bu düşünceler ile birlikte yeni telefon modeli hakkında bilgi sahibi olmak şimdiden mümkün olurken telefonda hangi özelliklerin tercih edileceği henüz resmi bir şekilde paylaşılmadı. Şu anda yeni telefon modeli hakkında pek çok soru işareti olsa da özellikle modüler yapının tercih edilmeyecek olması kesinlik kazanmış durumda.

   Önümüzdeki aylarda tanıtımı yapılması beklenen cihazda hangi özelliklerin yer alacağı ve piyasaya nasıl bir farklı giriş yapılacağı şu an için bilinmiyor. Fakat 2017 yılında kullanıma sunulacak olan LG G5 ile birlikte LG sektörde şansını yeniden deneyecek. Yeni telefon modelinde başarıya ulaşmaması halinde ise sektördeki gücü giderek azalacak LG’nin mobilde ki işleri çok daha zorlu bir hale gelecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.