LG G2 Root Nasıl Yapılır?

   LG G2 cihazınıza root atmak istiyorsanız öncelikle bu işlemin ufak ta olsa bir tehlikesi bulunduğunu bilmeniz gerekiyor.

   LG G2 Root Nasıl Yapılır?

   LG G2 cihazınıza root atmak istiyorsanız öncelikle bu işlemin ufak ta olsa bir tehlikesi bulunduğunu bilmeniz gerekiyor. %1’den daha az riski var ancak yine de bilmenizde fayda var. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

   LG G2 Root nasıl yapılır?

   Öncelikle buradan LG G2 USB sürücülerini ve buradan da ioroot10.zip dosyasını indirin. Ardından ioroot10.zip dosyasını bir klasöre çıkartın. Telefonunuzda Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Bilgileri bölümünde yer alan Yapım Numarasına 7 kez dokunun, artık bir geliştiricisiniz. Ayarlar > Geliştirici Seçeneklerine girip USB Hata Ayıklama ve Sahte Konumlara İzin Ver seçeneklerini aktif edin. Ardından Ayarlar > Genel > Güvenlik menüsünde yer alan Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirin ve Uygulamaları Doğrula seçeneğini de devre dışı bırakın. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve Telefonu Şarj Edin seçeneğini seçin. Arşivden çıkarttığınız ioroot10 isimli klasörün içerisinde bulunan root.bat dosyasını çalıştırın. Karşınıza şöyle bir ekran gelecek: * daemon started successfully * yazısı gelene kadar enter tuşuna basın. Ardından aşağıdaki ekranı gördüğünüzde telefonunuzun bağlantısını kesin, USB Hata Ayıklama seçeneğini devre dışı bırakın. Birkaç saniye sonra tekrar aktif edip telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Birkaç defa daha enter tuşuna bastığınızda aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır. Root işlemi tamamlanmıştır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.