Lenovo Z2 Plus Zorlu Yarışa Hazır!

   Lenovo Z2 Plus modeli ile ilgili gelen son bilgilerde telefonun Hindistan’da satışa çıkacağı belirtildi.

   Lenovo Z2 Plus Zorlu Yarışa Hazır!

   Lenovo Z2 Plus ile ilgili gelen bilgiler ile birlikte cihazın zorlu bir yarışa çıkacağı da kesinleşti. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Lenovo Z2 Plus modelinin Hindistan pazarında da satışa çıkacağı açıklanırken, konuyla ilgili net bir tarih bilgisi de paylaşıldı.

   26 Eylül’de Lenovo Z2 Plus satışa çıkıyor!

   Hindistan’a çıkış tarihi olarak Lenovo tarafından 26 Eylül tarihi belirlenirken, bu tarih itibari ile ülkedeki mobil yarışa Lenovo da dahil olacak. Motorola’yı satın aldıktan sonra iki farklı ad ile piyasaya giriş yapmaya devam eden Lenovo, bu bakımdan Hindistan’da şansını Lenovo Z2 Plus modeliyle de deneyecek.

   Lenovo Z2 Plus fiyatları nasıl?

   Lenovo Z2 Plus için elde edilen bilgiler arasında fiyatlar da yer alıyor. Öyle ki farklı versiyonlar ile satışa sunulacak telefonlar, bu bakımdan farklı şekilde ücretlendirilmiş durumda. Yapılan açıklamalarda 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunan versiyonun 269 Dolar, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan cihazın 299 Dolar olacağı belirtildi. Bu bakımdan iki model arasında 30 Dolarlık bir fark yaratılmış durumda. Bu açıdan bir üst versiyonun daha çok tercih edilmesi bekleniyor.

   Lenovo Z2 Plus nerede satılacak?

   Lenovo Z2 Plus için yapılan açıklamalarda telefon modelinin Amazon üzerinden satılacağı belirtildi. Kullanıcılar bu açıdan Lenovo Z2 Plus için Amazon’a başvurabilir.

    

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.