League of Legends’ın Geliştiricisi Riot Games Satıldı!

   Dünyanın en popüler MOBA (Multiplayer Online Battle Arena – Çok Oyunculu Savaş Arenası) oyunu olan League of Legends oyununun geliştiricisi Riot Games satıldı.

   League of Legends’ın Geliştiricisi Riot Games Satıldı!

   Dünyanın en popüler MOBA (Multiplayer Online Battle Arena – Çok Oyunculu Savaş Arenası) oyunu olan League of Legends oyununun geliştiricisi Riot Games satıldı. 2006 yılında ABD’de kurulan Riot Games‘in 2009 yılında yayınladığı MOBA oyunu olan League of Legends, firmanın kendini ile kendini tüm dünyaya tanıtmayı tanıtmasını sağladı.

   Riot Games, League of Legends ile mükemmel kitlelere ulaştı

   League of Legends ile mükemmel kitlelere ulaşan Riot Games dünyanın en çok kazanan oyun geliştiricilerinden biri olmayı başarmıştı. Daha önce Riot Games’in yarısını satın alan Tencent Holdings Limited, son yaptığı açıklama ile Riot Games’in tamamını satın aldığını açıkladı. Dünyanın en iyi 13. şirketi olan, Çin’in ise en değerli şirketleri arasında yer alan Tencent Holdings Limited’in Riot Games’i bünyesine katmasının ardından League of Legends oyununun geleceği ve firmanın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği hakkında bir bilgi yok.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.