Kodak İkinci Telefonunu Sunacak

   Bugüne kadar fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren Kodak akıllı telefon sektörüne giriş yapıyor.

   Kodak İkinci Telefonunu Sunacak

   Bugüne kadar özellikle fotoğraf makineleri ile ön plana çıkmayı başaran Kodak, fotoğrafçılık sektörünün yanı sıra mobil sektöre de giriş yapmaya hazırlanıyor. Firma tarafından yapılan son açıklamalarda artık mobil sektöre de giriş yapılacağı ve mobil sektörde yapılacak yeni üretimler ile birlikte kullanıcılara cazip seçeneklerin sunulacağı belirtildi.

   İkinci model geliyor

   Bu sene içerisinde ikinci telefonunu duyurmayı bile anlayan Kodak, geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkardığı IM5 ile her ne kadar sektörde iddialı olmadığı yönünde bir izlenim yaratmış olsa da şimdi ikinci versiyonu çıkacak telefon modeli ile birlikte sektördeki ağırlığı çok daha artacak. Bu bakımdan marka tarafından yapılacak olan yeni üretimler ile birlikte mobil sektörde daha fazla pay almak isteyen Kodak, üstelik telefonunda bu yönde önemli bir şekilde geliştirilmiş durumda.

   20 Ekim’de tanıtılacak

   Gelen bilgilerde 20 Ekim 2016 tarihinde özel bir tanıtımın yapılacağı ve bu tanıtımın ardından telefonun piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu açıdan önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek özel etkinlik ile birlikte yeni telefon resmen piyasaya sunulmuş olacak.

   Kodak tarafından piyasaya sunulacak olan yeni telefon ile ilgili şu ana kadar herhangi bir bilgi paylaşılmadığından dolayı telefonda hangi özelliklerin yer alacağı ve piyasada nasıl cazip bir seçeneğin yaratılacağı bilinmiyor. Fakat tanıtıma çok az bir süre kala telefon için tüm soru işaretlerinin giderilmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.