Kim iPhone 7 Satın Alabilecek?

   Aylardır heyecanla beklenen iPhone 7 yarın tanıtılacak. Peki kimler iPhone 7 satın alabilecek? Gelen son haberler bunun cevabını verecek nitelikte.

   Kim iPhone 7 Satın Alabilecek?

   Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, her geçen yıl ürünlerini ve ürün kalitesini arttırmaya devam ederek piyasadaki rakiplerini zorluyor. Hal böyle olunca piyasadaki rekabet de arttırıyor. Yeni piyasaya süreceği ürünler hakkındaki ilgileri, ürün tanıtılana dek sır gibi saklamasıyla bilinen Apple, bu niteliğini son yıllarda kaybetmişe benziyor. Çünkü yeni piyasaya süreceği ürünler hakkında ardı ardına bilgiler gelmeye devam ediyor.

   Apple’ın yarın tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7 hakkında da geçen yıllarda olduğu gibi birçok haber ve bilgi geldi. Apple her ne kadar bu bilgi ve haber sızıntılarının önüne geçmeye çalışsa da bunda pek başarılı olamıyor.

   iPhone 7’nin satışları çok yüksek olacak

   İngiltere’de yapılan bir anket iPhone 7 hakkında önemli bilgileri gün ışığına çıkardı. 1014 iPhone kullanıcısı arasında yapılan bir ankete göre, iPhone kullanıcılarının %50’si iPhone 7’ye geçmeyi planlıyor. Kullanıcıların %19’u ise iPhone kullanımını bırakıp herhangi bir Samsung cihazına geçmeyi planlıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.