Kılıf ile iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Geliyor

   Kulaklık girişi olmayan iPhone 7 için alternatif seçenekler gelmeye başladı.

   Kılıf ile iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Geliyor

   Apple tarafından piyasaya sunulan iPhone 7 modelinde kulaklık girişinin olmaması hala tartışılıyor. Pek çok kişi kablosuz kulaklık için fiyatı yüksek bulurken, bu konuda önemli bir gelişme daha yaşandı.

   iPhone 7’ye özel kılıf!

   3.5 mm kulaklık girişi olmayan iPhone 7 için geliştirilen yeni telefon kılıfı, yok edilen kulaklık girişinin yeniden gelmesini sağlıyor. Bu bakımdan iPhone 7’de kulaklık girişini elde etmek isteyen kişiler için kılıf oldukça kolay ve pratik bir çözüm sunuyor.

   iPhone 7’de daptr kılıf

   iPhone 7 için geliştirilen yeni telefon kılıfı Daptr adını alırken, bu kılıf ile telefona bir adet kulaklık girişi ve iki adet Lightning girişi ekleniyor. Bu bakımdan telefon böylece fazladan iki girişe daha sahip olunuyor.

   iPhone 7 için geliştirilen bu kılıfın önemli özelliklerinin yanı sıra bazı dezavantajları da bulunuyor. Zira ek iki giriş için alt bölümde kılıfın kalın olarak üretildiği görülüyor. Bu da pratik bir kullanımda cihazda zorluklar çıkartabiliyor. Yapılan resmî açıklamalarda kılıf ile birlikte 3 mm’lik bir ek kalınlık daha elde ediliyor. Fakat sunduğu avantajlar ile birlikte iPhone 7’de kulaklık girişinin kullanılması pek çok kişi için kalınlığın sorun edilmesini önleyecek.

   Dapty için yapılan açıklamalarda telefon kılıfının 49 Dolardan satılacağı açıklandı. Çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir detay ise henüz paylaşılmadı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.