Jiyo Kripto Para Biriminin Ani Artış Sebebi Nedir?

   Hindistan üretimi bir kripto para olan Jiyo son haftada çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Ancak bu ani yükselişin asıl sebebi ilgili kripto para birimindeki geçiş dönemi!

   Jiyo Kripto Para Biriminin Ani Artış Sebebi Nedir?

   Hindistan üretimi bir kripto para olan Jiyo son haftada çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Hindistan’da bir grup geliştirici tarafından hayata geçirilen Jiyo hiç beklenmeyen bir artış gösterdi. 2018 yılında hiç bir kripto para böyle bir yükselme yaşamadı.

   Jiyo kripto para birimi neden aniden yükselişe geçti?

   Jiyo şuana kadar hiç bir borsada işlem görmüyor. Ancak böylesine büyük bir artış söz konusu olunca bütün dünyanın dikkatini çekmeyi başardı. Bu kripto para TL ya da Dolar bazında bir değer kazanmıyor. Ancak bundan sonra her şey Jiyo için çok daha farklı olacak.

   Ancak bu ani yükselişin asıl sebebi ilgili kripto para birimindeki geçiş dönemi. Bu sebeple yatırım yapmadan jiyo sitesini ve sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaları dikkatle incelemenizi öneririz.

   Kendisine ait bir internet sitesi de var. Tasarımı göze son derece hoş geliyor. Jiyo da bitcoin temeli kullanan kripto paralardan bir tanesi. Eğer siteye girerseniz dikkat edin siteleri gerçekten çok hoş bir tasarıma sahip ancak bu tarzda çok sayıda sahte site var. O yüzden doğru adrese girdiğinize emin olarak giriş yapın.

   Bu kadar hızlı yükselme algıyı yatırım yapılacak bir kripto paraymış gibi gösterse de yatırımcılar böyle hızlı yükselen kripto paralara karşı her zaman ön yargı ile yaklaşır. Bu tarz kripto paraların biraz daha takip edilmesi ve öyle yatırım yapılması gerekiyor. Jiyo da şimdiden çok sayıda yatırımcının radarına girdi.

   Jiyo kripto paralar aracılığı ile yatırım kabul ediliyor. Dolar, Euro ya da TL ile satın alma gibi bir işlem aktif değil. Jiyo kripto para biriminin ticareti şimdilik CryptoBridge, Stock Exchange ve Cryptohub isimli borsalardan yapılmakta.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.