iTunes Çöktü, Apple Mağdur Etti!

   Dünya üzerinde 800 Milyonu aşkın kullanıcısı bulunan Apple, kalitesinden dolayı tercih ediliyordu. Fakat bu kez mağdur etti.

   iTunes Çöktü, Apple Mağdur Etti!

   Apple bu kez mağdur etti. Ülkemizde akıllı telefon kullanıcıları arasından her 3 kişiden biri Apple markasını tercih ediyor.

   Apple kalitesinden de ödün vermeye başladı!

   Fiyatından ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen marka, gelişimini yavaş sürdürmesi sebebiyle sektörde olan itibarını gün geçtikçe kaybeden Apple kalitesinden de ödün vermeye başladı. Google Play Android Markette bulunan virüslü, spam ve reklam uygulamalarının aksine kullanıcılarına daha özenli bir vitrin sunan Apple, Android Marketin dezavantajlarının geçtiği her haberde bir kez daha “iyi ki Apple kullanıyorum.” dedirtmişti. Fakat bu sefer sebebi bilinmeyen bir olayla itibarını derinden sarstı. Kullanıcılarına 02.06.2016 tarihinde tüm gün boyunca, “App Store bağlanamadı” uyarısı veren Apple, çalışmalarının tümünü hata üzerine yoğunlaştırdı. Hesaplara bağlı olarak oynanan oyunların açılmayışı ve müzik platformunun da durumundan nasibini almış olması gerçekten üzücü bir durum. Atılan tweetlere cevap olarak, “çalışmalarımız sürüyor, sabrınızdan dolayı teşekkür ederiz.” şeklinde açıklamalarda bulunan Apple, hatanın kaynağıyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.