İstanbul’un Her Yanında Ücretsiz Wifi Desteği

   İstanbul trafiğinde çekilmeyen yol için neredeyse bir çözüm, vakit geçirme fırsatı. Diyeceksiniz ki akıllı telefona şarj mı dayanır internet açıkken. Hiç merak etmeyin bunu sizin yerinize düşünen bir belediyeniz var.

   İstanbul’un Her Yanında Ücretsiz Wifi Desteği

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi şehrin dört bir yanında ücretsiz wifi desteği vermeye devam ediyor. Artık o kadar genişletildi ki ağ duraklarda, otobüslerde, meydanlarda neredeyse her yerde ücretsiz wifi kullanılabiliyor. Kullanım için ise tek yapmanız gereken ağa bağlanıp, oturum açma sayfasına girmeniz. Burada sizden T.C. numaranız ve telefon numaranız istenecek. Bu bilgileri girdiğiniz zaman size şifreniz gönderilecek. Artık şifrenizle oturum sayfasına giriş yaptıktan sonra artık interneti kullanabilirsiniz. Bu özelliğin otobüslerde bulunması ise büyük bir avantaj. İstanbul trafiğinde çekilmeyen yol için neredeyse bir çözüm, vakit geçirme fırsatı. Diyeceksiniz ki akıllı telefona şarj mı dayanır internet açıkken. Hiç merak etmeyin bunu sizin yerinize düşünen bir belediyeniz var.

   Belediyenin vermiş olduğu ücretsiz wifi desteği

   Otobüslerde telefonlarınızı şarj edebilmeniz için USB girişleri bulunuyor. Bu şarj üniteleri ayrıca sık kullanılan duraklarda da yer alıyor. Sizin tek yapmanız gereken yanınıza bir USB kablosu almak. Ama şunu da belirtelim her otobüste ve her durakta yok. Sonra yalan haber demeyin. Özellikle de uzak mesafelere yolcu taşıyan hatlarda mevcut. Zira herşey düşünülerek yapılmış. Zaten birçok meydanda da ücretsiz wifi bulunuyor. Otobüslere bağlı kalmanıza gerek yok. Sizleri sosyallikten uzak kalmamak adına her türlü çalışma yapılıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.