iPhone XI Plus 6.5 İnç Ekranla Gelebilir

   Yeni iPhone XI Plus’ı büyük bir ekranla, iPhone 8 Plus kasası içinde görebiliriz.

   iPhone XI Plus 6.5 İnç Ekranla Gelebilir

   Geçen yılın modeli iPhone 8 Plus’ta bildiğiniz gibi 5.5 inçlik bir ekran vardı. Çıkan son söylentilere göre yeni akıllı telefon iPhone XI Plus, 6.5 inçlik büyük bir ekranla gelecek. Fakat bu yeni cihaz iPhone 8 Plus ile benzer bir kasaya sahip olacak.

   iPhone 8 Plus ve iPhone XI Plus birbirine benzeyecek

   Güvenilir tedarikçi kaynaklardan gelen bilgilere göre iPhone 8 Plus ve iPhone XI Plus’ın kasaları arasındaki tek fark kalınlık olacak.

   iPhone XI Plus’ın arka kamerasındaki değişikliklerden ötürü bu telefon 0.2mm daha kalın olacak. Yani yine de ciddi bir fark oluşmayacak ve 158.4×78.1×7.7mm ölçülerinde karşımıza çıkacak.

   Ayrıca aynı kaynak daha düşük bütçeli modelin de 6 inçlik LCD bir ekranla geleceğini iddia etti. Bu cihazın daha önce 6.1 inç olacağı söylenmişti. Daha düşük bütçeli modelde sadece tek bir arka kamera olacak ve Face ID için TrueDepth kullanacak.

   Bu ikinci modelin isminin de iPhone 9 olacağı konuşuluyor. Fakat şimdilik kesinleşmiş bir şey yok ve her iki haber de henüz söylentiden ibaret. Elimizdeki pek bilgi yok ancak, iPhone XI Plus’ın büyük bir ekrana ve iPhone 8 Plus kasasına sahip olacağını söyleyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.