iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün

   iPhone X animoji özelliği telefon ilk duyurulduğunda tanıtılmıştı. Şimdi ise yeni emojilerle karaoke de yapabileceğimizi öğrendik.

   iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün

   Animoji karaoke özelliği artık resmi bir özellik olurken, iPhone X’te sunulan bu özellikle emoji karakterleri yüz ifadelerinizi taklit ediyor ve ona göre tepki veriyor. Görünüşe göre artık sevdiğiniz şarkılarda da size eşlik edebilecekler.

   iPhone X animojiler size göre hareket ediyorlar

   Yeni yeni kullanımı başlayan animoji karaoke özelliğinde görüyoruz ki bir tavuk Taylor Swift, bir dışkı Justin Bieber ve domuz, kedi, horoz üçlüsü de The Lion Sleeps Tonight şarkısını söyleyebiliyorlar. iPhone X Animoji karakterleri bu kadar ilgi çekici hâle getiren ise oldukça ayrıntılı olan yüz ifadeleri.

   iPhone X emojileri sadece şarkı söyleyip dudaklarını oynatmıyor. Şarkıyı siz seçiyorsunuz ve o anki duygusal ifadelerinize göre animoji de adeta sizi yansıtıyor. Düşününce de her şey hayal gücünüze bağlı ve yapabileceklerinizin pek de sınırı yok.

   iPhone X animoji (emoji) karaoke

   Diğer insanların yaptıkları karaoke coverlarını dinlemek isterseniz, YouTube, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında sadece ‘Animoji karaoke’ yazarak arama yapabilirsiniz. Yazıya eklediğimiz örnekte de bir grup animojinin başarıyla sergilediği performansa şahit oluyoruz.

   Siz yeni iPhone X’te animojilerle hangi şarkıları çalmayı tercih ederdiniz?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.