iPhone SE 2 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

   Apple’ın ufak telefonu iPhone SE 2 seneye uygun bir fiyatla sunulabilir.

   iPhone SE 2 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

   İlk iPhone SE çıktığından bu yana 18 ayın üstünde zaman geçti fakat yeni modeli gelmeyeceği konusunda endişelere sahipseniz merak etmeyin! Son söylentilere göre Apple, 2018 yılında yeni iPhone SE 2’yi çıkarmayı planlıyor.

   iPhone SE 2 üretim için yeni fabrika açılacak

   Economic Daily News’e göre Apple’ın ana üretim ortaklarından olan Wistron, iPhone SE 2’nin üretimi için yeni bir fabrika kurmayı planlıyor. Haberde her ne kadar net çıkış tarihi verilmese de, 2018’in ilk üç ayında toplu üretimin başlayacağı bilgisinin altı çizildi. Eğer bu gerçekleşirse, iPhone SE 2 de yılın ortasında bir tarihte satışa sunulabilir.

   iPhone SE 2 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

   Haberde üretimin doğrudan Wistron tarafından gerçekleştirileceği de söylenirken, iPhone SE 2 hakkında aslında şimdilik çok az şey biliyoruz. Fakat fiyat konusunda çeşitli söylentiler var ve telefonun yaklaşık 450 dolar civarı bir fiyatla satılacağı dile getiriliyor. Aynı zamanda 4 inç ekran bulunacak ve 32GB ile 128GB şeklinde iki sürümle çıkacak.

   İlk sızıntılara göre 2GB RAM, dört çekirdekli A10 çipsetli işlemci olacağı belirtilirken, bu yönüyle iPhone 7’ye benzeyecek fakat daha küçük ekrana sahip olacak. Kısacası, büyük ihtimalle önümüzdeki yıl iPhone SE 2’yi göreceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.