iPhone SE 2 Eylül Ayından Önce Çıkmayacak

   Apple’ın yeni akıllı telefonuyla ilgili bir dizi söylenti yayılırken, iPhone SE 2 için biraz beklememiz gerekecek.

   iPhone SE 2 Eylül Ayından Önce Çıkmayacak

   Son gelen raporlar ve çıkan haberler gösteriyor ki teknoloji devi Apple şu sıralar yeni akıllı telefonu iPhone SE 2 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcı cephesinin asıl merak ettiği ise bu cihazın aslında ne zaman çıkış yapacağı, tanıtılacağı. Şimdi ise Asya’daki bir tedarik zincirinden yeni söylentiler geldi ve iPhone SE 2’nin Eylül ayına kadar ortaya çıkmayacağı iddia edildi. Aynı zamanda iPhone XL ve diğer 2018 model iPhone telefonlardan da bahsedildi. Apple’ın yeni akıllı telefonuyla ilgili bir dizi söylenti yayılırken, iPhone SE 2 için biraz beklememiz gerekecek.

   Çeşitli kaynaklardan yeni iPhone SE 2 söylentileri geldi

   Kısmi olarak ‘güvenilir’ sayabileceğimiz, Japonya menşeli Mac Otakara kaynağı Çinli bir aksesuar üreticisiyle görüştüğünü ve iPhone SE 2 ile ilgili haberleri ondan aldığını iddia etti. Dolayısıyla beklentileri de buna göre ayarlamak lazım.

   Daha önce iPhone SE 2’nin bu yılın başında çıkacağı iddia edilmişti fakat bu gerçekleşmedi. Mac Otakara’nın kaynaklarına göre ise Apple şu sıralar cihazın son tasarımını yapmakla meşgul. iPhone SE 2 için son rötuşları tamamlayıp üretime geçmeden önce de Eylül ayında tanıtımı gerçekleşecek. Söylenenlere göre yeni iPhone SE 2’de 4 inç boyutunda küçük bir ekran yer alacak.

   Kesin olan şey ise yeni iPhone SE 2’de TrueDepth özellikli, Face ID ile çalışan bir kamera da yer alacak.

   Bakalım yeni iPhone SE 2 beklentileri karşılayabilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.