iPhone Emoji Gönderme – iPhone X Emoji (Animoji) Nasıl Kullanılır?

   iPhone emoji gönderme iPhone X ve iPhone 8 emojiler (animoji) nasıl kullanılır?

   iPhone Emoji Gönderme – iPhone X Emoji (Animoji) Nasıl Kullanılır?

   Apple yeni iPhone 8 ve iPhone X etkinliğinde aynı zamanda oldukça farklı emojilerini de tanıttı.

   Peki iPhone X ve iPhone 8 emojiler (animoji) nasıl çalışıyor? iPhone emoji gönderme işlemi nasıl yapılıyor?

   iPhone emoji gönderme

   iPhone X’le birlikte yeni bir yüz tanıma kamera sistemi tanıtılırken, pratik uygulamalar, ödemeler ve telefonu açma gibi işlemler bununla yapılacak. Aynı zamanda biraz eğlenceli, biraz da ürkütücü yeni emoji sistemini ekliyor. Animoji adı da verilen bu sistem, sizin yüz ifadelerinizi takip ediyor ve bunlarla favori emojilerinizi animasyonlu hâle getirmenize olanak tanıyor.

   Animojilerin varlığı aslında geçtiğimiz hafta sızdırılmıştı fakat bugün ki gibi net şekilde görememiştik.

   iPhone X emoji (animoji) bugün resmen ortaya çıkarken, oldukça akıllı bir sistem kullanıyorlar ve sizin tepkilerinize göre tamamen kişiselleştiriliyorlar.

   iPhone X emoji (animoji) nasıl kullanılır?

   Aynı zamanda iPhone X animoji gönderme sırasında sesli mesajlar da kayıt edebiliyorsunuz ve hareketleri sizin sesinizle senkronize oluyor. iPhone X emoji gönderme ilk teknoloji demosunda sunulmuştu.

   iPhone X emojiler için açıklama Apple yöneticisi Craig Federighi’den gelirken, bu sistem sayesinde kullanıcıların kendi kişiliğini yansıtabileceğini, amacın da bu olduğunu dile getirdi.

   iPhone X Emoji (animoji) hakkında gösterilen demo her ne kadar garip dursa da açıkçası ilerde bu emojilerin sıkça kullanılacağını ve karakterinizi daha rahat yansıtabileceğinizi düşünüyoruz.

   iPhone X ve iPhone 8 emoji (animoji) gönderme

   Bu başlık altında iPhone emoji (animoji) gönderme ve iPhone X, iPhone 8 emojilerin nasıl kullanıldığı hakkında detaylara yer vereceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.