iPhone 8’in İsmi Son Dakikada Değişebilir

   Önümüzdeki haftalarda Apple yeni iPhone’u tanıtacak fakat ismi ne olacak? iPhone X ile iPhone Edition isimleri söylentiler arasında!

   iPhone 8’in İsmi Son Dakikada Değişebilir

   Apple, 12 Eylül 2017’de büyük tanıtım etkinliğini düzenleyecek ve yeni cihazlarının yanı sıra, amiral gemisi iPhone telefonunu da tanıtacak. Herkes iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus isimlerini beklerken, ortaya farklı söylentiler de çıktı.  Buna göre, Apple son dakika değişikliği yapabilir.

   İsim iPhone 8 olmayacak mı?

   İlk olarak Hollanda menşeli site iCulture, iPhone 8’in aslında telefonun 10. yılı olması sebebiyle ‘iPhone X’ olarak satışa sunulacağını dile getirdi. Site, güvenilir kaynaklardan bu bilgiyi aldıklarını söylerken, iPhone 7S’e iPhone 8, iPhone 7S Plus’a ise iPhone 8 Plus adı verilecek. Yani bir nevi sıralar değişecek.

   Diğer yandan, Apple haberleriyle tanınan 9to5Mac sitesi ise amiral gemisi yeni iPhone telefonun adının iPhone Edition olacağını iddia etti. Fakat iPhone 8 ve iPhone 8 Plus adlı iki ayrı model daha olacağını kabul ettiler.

   Limited Edition ismi

   Şimdiye kadar en çok iPhone X ile iPhone Edition isimleri öne çıkıyor ve 12 Eylül için sadece 9 günlük bir süre kalmışken söylentiler kafa karıştırıyor.

   Görünüşe göre Apple, iPhone 7 ile iPhone 7 Plus modellerine ufak eklemeler yapacak ve asıl önemi ise iPhone 8’e (Ya da diğer adlarıyla iPhone X veya Limited Edition) verecek.

   Yeni amiral gemisi, 12 Eylül’de Apple Park Kampüs’teki Steve Jobs Theater’da tanıtılacak ve isim de son kez netleşmiş olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.