iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

   iPhone 8 için beklenen tarih nihayet resmiyete döküldü, merakla beklenen cihaz 12 Eylül’de Cupertino’da Steve Jobs’un anısına yapılan salonda tanıtılacak.

   iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

   Apple, yıllık iPhone etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Yeni nesil akıllı telefon, 12 Eylül’de Cupertino’da Steve Jobs’un anısına yapılan salonda tanıtılacak. Bu tarihte Apple’ın yeni, neredeyse çerçevesiz iPhone 8’i de tanıtması bekleniyor.

   iPhone 8 için Eylül ayı kesindi

   Apple’ın etkinliği Sonbahar aylarında, hatta doğrudan Eylül’de düzenleyeceği zaten beklenen bir durumdu. Fakat bu sefer, yeni iPhone ilk defa Apple’ın yeni ‘karargahında’ tanıtılmış olacak.

   Sadece iPhone 8 olmayacak

   Etkinlikte yeni iPhone 8’in yanı sıra, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ‘premium’ seçeneklerin de satılması bekleniyor. Bu cihazlar da muhtemelen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak adlandırılacak. Raporlara göre karşımıza geliştirilmiş bir Apple Watch da çıkabilir. Apple’ın tanıtması beklenen sıradaki akıllı saatin LTE bağlantısına sahip olacağı düşünülüyordu.

   Şimdiye kadar sıradaki iPhone konusunda çok sayıda ipucu ortaya çıkmıştı fakat bir türlü emin olamıyorduk. Sonunda gerçeği öğreneceğiz ve bunun için 12 Eylül 2017’ye kadar beklemeliyiz.

   Bakalım iPhone 8 beklentileri karşılayabilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.