iPhone 8 2017’de Gelebilir!

   Apple tarafından 2017 yılı içerisinde iPhone 7S modeli yerine iPhone 8’in tanıtılacağı belirtildi.

   iPhone 8 2017’de Gelebilir!

   2017 yılında yeni cihazları ile piyasaya giriş yapan Apple, bu konuda 2018 için hedeflerini şimdiden belirlemiş durumda. Fakat bu yıl Apple tarafından yapılacak üretimlerde farklı bir değişikliğe gidilecek. Elde edilen bilgilerde Apple’ın iPhone 7S modeli yerine iPhone 8 modelini piyasaya sunacağı ve bu bakımdan bir modelin atlanacağı belirtildi.

   iPhone 7S bekleyenlere kötü haber!

   Bu açıdan bakıldığında iPhone 7S modelini bekleyen kullanıcıların beklentileri boşa çıkacak gibi görünüyor. Apple tarafından geliştirilecek olan yeni cihazın ardından 2017 yılı iPhone 8 yılı olacak.

   Neden böyle bir karar alındı?

   Mobil sektörün en güçlü markalarından birisi olarak görülen Apple’ın şimdiden 2018 yılındaki hamlesiyle konuşulması bile markanın ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bu açıdan önümüzdeki yıllarda marka tarafından hangi hamlelerin yapılacağı ve işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili detaylar dahi basında büyük bir ilgi görüyor.

   Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir televizyon programına katılan ve burada gündem ile ilgili açıklamalarda bulunan yöneticilerin iPhone 8 iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınması da iddiaların büyük oranda doğru olduğunu düşündürdü. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde konuyla ilgili detaylı bir şekilde bilgilerin basına sızdırılması bekleniyor. Fakat son dönemlerde farklı bir şekilde gündeme gelecek haberler ile birlikte Apple’ın bundan sonraki süreç içerisindeki planları ve modeller ile ilgili tasarrufları da öğrenilebilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.