iPhone 7’ye Özel Kılıf! Hem Kulaklık Adaptörlü Hem Bataryalı

   iPhone 7 için kulaklık adaptörünün ve yedek bataryanın aynı anda kullanılmasını sağlayan özel bir kılıf geliştirildi.

   iPhone 7’ye Özel Kılıf! Hem Kulaklık Adaptörlü Hem Bataryalı

   iPhone 7 ile birlikte kulaklık girişini telefondan çıkartan Apple farklı bir kullanım alışkanlığının kazandırılması için çalışıyor. Fakat kablolu kulaklık kullanmayı seven ya da yüksek fiyatı nedeniyle Apple’ın yeni kulaklıklarını satın almak istemeyen kullanıcılar için farklı gelişmeler yaşanıyor. Konu ile ilgili yapılan son tanıtımlarda hem yedek bataryanın hem de kulaklık adaptörünün bulunduğu özel bir kılıfın geliştirildiği belirtilirken bu kılıf sayesinde kişilerin ek bir aparat kullanmasına gerek kalmadan kablolu bir şekilde telefona kulaklık takabilmesi mümkün olacak. Aynı zamanda kılıfta yer alan batarya sayesinde iPhone 7 ile birlikte çok daha yüksek bir batarya kapasitesi ulaşmakta mümkün olacak.

   Fuze’nin kılıfı ilgi çekebilir

   Fuze tarafından geliştirilen bu kılıf kısa süre içerisinde oldukça ilgi çekerken özellikle iPhone 7 sahibi olanların bu kılıfı satın alması mümkün görünüyor. Öyle ki şu anda gelişim aşamasında olan proje destek bekliyor.

   60 dolar bağışa kılıf ücretsiz!

   60 Dolar ve üzerinde destek veren kişilere aynı zamanda ürünün üretim sonrasında hediye edileceği de açıklanırken kısa süre içerisinde gerekli olan bağışın toplanması ve seri üretime geçilmesi bekleniyor. Yapılacak seri üretimler sonrasında piyasaya sunulacak olan kılıf, sağlayacağı özel imkanlar ile birlikte iPhone 7 serisinin kullanımını çok daha pratik bir hale getirecek. Aynı zamanda kılıfını dayanıklı olması da iPhone 7’nin darbelere karşı daha da güvenli bir hale gelmesini sağlayacak. Indiegogo’da tanıtımı yapılan kılıfın Aralık ayında ise piyasada satışa çıkması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.