iPhone 7S ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek!

   Apple’ın yeni akıllı telefonlarının adı ne olacağı merak edilirken yeni iPhone modeli hakkında yeni ayrıntılar var. İşte tüm detaylar.

   iPhone 7S ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek!

   Apple geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini tanıttı. Apple’ın sevilen bu modellerinin ardından pek çok kişi yeni iPhone’ların ne gibi özelliklerle geleceğini merak ediyor.

   iPhone modeli hakkında ki ayrıntılar;

   Gelecek yılın eylül ayından tanıtılması beklenen yeni iPhone’ların 3 farklı renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor. Apple’ın yeni iPhone modellerinin 3 farklı ekran modeliyle geleceği düşünülüyor. 4.7 inç ve 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan modellerin LCD panelle gelmesi ve 5.2 inç ekran modeline sahip olan modelinde OLED panelle gelmesi iddia edilmişti.

   Gelen son iddialara göre yeni iPhone modelinin adı iPhone 8 olmayacak. Daha önceden pek çok kez iPhone’un 10. yılı için iPhone 8 adıyla geleceği iddia edilmişti. Ancak son haberler yeni iPhone’un iPhone 7S ve iPhone 7S Plus adıyla çıkacağı iddia edildi. Apple’a yakınlığıyla bilinen Mac Otakara’nın haberine göre yeni iPhone’larda kırmızı renk seçeneği de gelecek. Ayrıca iPhone’un 4.7 inç ve 5.5 inç modelinin tıpkı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tasarımına sahip olacağı ancak iPhone 5.2 inç‘lik modelin tamamen farklı olarak geleceği iddia ediliyor. Gelecek sene iPhone’un 10.yıl dönümü kutlamaya hazırlanan Apple’ın 2017 yılında iPhone 8‘i mi yoksa iPhone 7S‘i mi tanıtacağını öğreneceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.