iPhone 7S Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

   Apple’ın merakla beklenen son modeli iPhone 7S’in görüntüleri medyaya sızmaya devam ediyor.

   iPhone 7S Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

   Apple kullanıcılarının merakla beklediği iPhone’un son sürümü olan 7S’in ne zaman çıkacağı sorusu günden güne yaygınlaşıyor. İnternete sürekli sızan görüntülerin yeni modele ait olduğu iddia ediliyor. Apple’in ise yeni modelinde pek bir değişiklik yapmaması bekleniyor. Bazı iddialara göre ise 7S’in farklı bir renkte kullanıcılarıyla buluşacağı yönünde. Avrupa’da satışa çıkan iPhone 7 modeli ise henüz Türkiye’ye gelmiş değil. Daha ülkemize 7 sürümü gelmeden sosyal medyada 7S’in görüntüleri ise paylaşılmaya devam ediyor. Yetkililerden henüz bir açıklama gelmezken 7 ve 7 Plus’ın ne derece beğenileceği de merak konusu.

   Değişim olması beklenmiyor

   Apple yeni çıkardığı ürünlerde genel olarak bir önceki sürümünü takip ediyor. Samsung şirketi birçok model üretirken Apple buna yanaşmıyor. Az sayıda üretim yapıp yüksek fiyatlar ile müşteri segmentini oluşturuyor. Yüksek bütçeli müşterileri tercih eden Apple, orta seviyeli müşterileri pek önemsemiyor.

   Tek seri ile devam

   Apple şirketi tek serisi olan S ile devam etmekte ısrar ediyor. Samsung ise sürekli yeni modeller ve yeni seriler ile karşımıza çıkıyor. Galaxy S, J, A, Note ve son olarak ise Wide modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.