iPhone 7’nin Tanıtım Tarihini Duyurdu

   Sosyal medyada önde gelen ve güvenilir bir site tarafından iPhone 7’nin 12 Eylül’de tanıtımının yapılacağı iddia edildi.<

   iPhone 7’nin Tanıtım Tarihini Duyurdu

   Dünyaca ünlü Amerikalı telefon üreticisi Apple’ın son çıkacak olan serisi iPhone 7 merakla bekleniyor. Samsung şirketi Galaxy S7 ve S7 Edge sürümünü uzun süre önce piyasaya sunmuştu. Apple’ın ise yeni çıkacak sürümü hakkında sürekli sosyal medyada sızıntı haberleri paylaşılıp duruyordu. Çıkış tarihi merak edilen telefon için henüz resmi bir açıklama gelmezken, ünlü ve güvenilir bir teknoloji sitesi tarafından telefonun tanıtımının 12 Eylül’de yapılacağını duyurdu. iPhone sevenleri heyecanlandıran bu açıklama ile telefonun birkaç ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

   iPhone 7 Plus bekleniyor

   Daha 7 serisi satışa çıkmadan, daha tanıtılmadan şimdiden iPhone 7 Plus konuşulmaya başlandı. Gelen duyumlar arasında 7 Plus’ında bu sene tanıtımının yapılacağı ifade ediliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da iki serinin beraber farklı dönemlerde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Apple şirketi genel olarak bir sene içerisinde 2 modeli tanıtmaktan vazgeçmiyor. Bu seri en fazla 3’e çıkabiliyor. Şirket orta sınıf müşterilere hitap etmek için ise iPhone SE modelini piyasaya sunmuştu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.