iPhone 7’nin İsmi iPhone 6SE mi Olacak?

   Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone S7’nin isminin iPhone 6SE olacağı gündeme geldi.

   iPhone 7’nin İsmi iPhone 6SE mi Olacak?

   Apple, Eylül ayında en yeni akıllı telefonu iPhone S7’yi piyasaya sürecek. Teknoloji devi Apple’ın bu ürünü, kullanıcılar tarafından merak ve ilgiyle bekleniyor. Aplle iPhone S7 ile birlikte birçok yeni özelliği kullanıcılarına sunacak.

   iPhone S7’nin özellikleri

   Apple, iPhone S7 hakkında açıklama yapmıyor ve her zaman olduğu gibi, yeni ürün hakkında ketum bir tutum sergiliyor. Fakat birçok kaynaktan bilgi gelmeye devam ediyor. Bu bilgilere göre iPhore S7’de kulaklık girişi bulunmayacak. iPhone S7’nin patent başvurusu sırasında yeni bir özellik daha ortaya çıktı. iPhone S7’de ekstra bir tuş daha olacak. Ayrıca yine gelen bilgilere göre iPhone S7 sanal gerçekliği destekleyebilecek. Apple’ın yeni akıllı telefonunun kamerasının da mobil fotoğrafçılıkta bir devrim yaratacağı söyleniyor.  iPhone S7 su geçirmez ve safir cam ekranıyla gelecek. Bu şekilde telefonunuzun ıslanmasından ve çizilmesinden korkmadan kullanılabilecek.

   Apple tanıtımdan önce herhangi bir bilgi vermese de sızan bilgilere göre, Apple’ın yeni telefonunun modeli iPhone S7 değil, iPhone 6SE olacak. Bu konuda sızan bir fotoğrafta bunu doğruluyor. İşte o fotoğraf:

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.