iPhone 7’de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası

   iPhone 7 için gündeme genle son bilgilerde cihazlarda uçak modu hatası yaşandığı ve bu durumun kullanıma ciddi bir etki yaptığı belirtildi.

   iPhone 7’de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası

   iPhone 7 kullanımlarında son dönemlerde pek çok hata görülmeye başlanırken, son olarak gündeme gelen hata iPhone 7 uçak modu hatası oldu. Kişilerin iPhone 7’de uçak modunu açması ile birlikte görüşen bu hata, kişilerin internete bağlanmasını önlüyor. Öyle ki uçak modundan çıktıktan sonra iPhone 7’de bağlantı kurulamıyor.

   Apple’da sorun bitecek mi?

   Gündeme gelen bu durumların ardından iPhone 7’de sorunların bitip bitmeyeceği de tartışılmaya başlandı. Öyle ki iOS 10 güncellemesi ile birlikte ilk yükleme işlemleri itibari ile sorunların yaşandığı görülürken, bu durum iPhone 7 kullanımı ile birlikte çok daha fazla arttı.

   Açıklama yapılmadı

   iPhone 7’de yaşanan bu hata sonrasında en çok dikkat çeken noktalardan birisi de Apple tarafından konuyla ilgili hiçbir açıklamanın yapılmamış olması. Öyle ki kullanıcılar yaşanan bu soruna karşı Apple’dan bir yanıt bekliyor. Önümüzdeki günlerde bir açıklamanın yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bakımdan iPhone 7 uçak modu noktasında ilerleyen günlerde yeni gelişmelerin yaşanması muhtemel.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.